CPF0402B93R1E
MFR.Part #
CPF0402B93R1E
JLCPCB Part #
C3927094
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS