ROX05SJ1R8
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX05SJ1R8
JLCPCB Part #
C3511620
Package
Plugin
Description
-55℃~+130℃ 1.8Ω 500mW Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS