RN73C2A93K1BTG
MFR.Part #
RN73C2A93K1BTG
JLCPCB Part #
C4094694
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS