RN73C2A8R06BTG
MFR.Part #
RN73C2A8R06BTG
JLCPCB Part #
C4033730
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.06Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS