35401R8JT
MFR.Part #
35401R8JT
JLCPCB Part #
C4128486
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 4W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS