RN73C2A6R19BTG
MFR.Part #
RN73C2A6R19BTG
JLCPCB Part #
C4126196
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS