RN73C2A6K65BTG
MFR.Part #
RN73C2A6K65BTG
JLCPCB Part #
C4148933
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS