H8100KDZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8100KDZA
JLCPCB Part #
C3391179
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS