CPF0603B158RE
MFR.Part #
CPF0603B158RE
JLCPCB Part #
C4018418
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS