RN73C2A619KBTD
MFR.Part #
RN73C2A619KBTD
JLCPCB Part #
C1731001
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 619kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS