RN73C2A649KBTD
MFR.Part #
RN73C2A649KBTD
JLCPCB Part #
C1716058
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 649kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS