ERJU6RD8200V
MFR.Part #
ERJU6RD8200V
JLCPCB Part #
C543895
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 820Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS