RN73C2A59RBTDF
MFR.Part #
RN73C2A59RBTDF
JLCPCB Part #
C4294358
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS