RN73C1J187RBTG
MFR.Part #
RN73C1J187RBTG
JLCPCB Part #
C4022398
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS