RN73C2A523KBTD
MFR.Part #
RN73C2A523KBTD
JLCPCB Part #
C4013915
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS