RN73C2A4K53BTD
MFR.Part #
RN73C2A4K53BTD
JLCPCB Part #
C4150224
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS