RU73X1J68R1LTDF
MFR.Part #
RU73X1J68R1LTDF
JLCPCB Part #
C3983295
Description
-55℃~+155℃ 63mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS