RN73C2A47KBTG
MFR.Part #
RN73C2A47KBTG
JLCPCB Part #
C1356654
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS