RN73C2A46K4BTD
MFR.Part #
RN73C2A46K4BTD
JLCPCB Part #
C4001068
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS