CPF0402B68R1E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0402B68R1E1
JLCPCB Part #
C2092884
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS