RN73C2A46R4BTD
MFR.Part #
RN73C2A46R4BTD
JLCPCB Part #
C1716377
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 46.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS