CRGH2512F133R
MFR.Part #
CRGH2512F133R
JLCPCB Part #
C3990117
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS