RN73C2A35K7ATD
MFR.Part #
RN73C2A35K7ATD
JLCPCB Part #
C4290035
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS