RP73PF1E1K43BTDF
MFR.Part #
RP73PF1E1K43BTDF
JLCPCB Part #
C2145776
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS