CPF0603B59KE
MFR.Part #
CPF0603B59KE
JLCPCB Part #
C4287372
Description
-55℃~+155℃ 59kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS