RQ73C2A12R7BTD
MFR.Part #
RQ73C2A12R7BTD
JLCPCB Part #
C2083592
Description
-55℃~+155℃ 100V 12.7Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS