RN73C2A301RBTD
MFR.Part #
RN73C2A301RBTD
JLCPCB Part #
C4125191
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS