RN73C2A28KBTD
MFR.Part #
RN73C2A28KBTD
JLCPCB Part #
C3952764
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS