352115RFT
MFR.Part #
352115RFT
JLCPCB Part #
C2075748
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS