3430A3F5R6TDF
MFR.Part #
3430A3F5R6TDF
JLCPCB Part #
C6411197
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS