RN73C1J53R6BTG
MFR.Part #
RN73C1J53R6BTG
JLCPCB Part #
C4082393
Description
-55℃~+155℃ 53.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS