CPF0603B6K98E
MFR.Part #
CPF0603B6K98E
JLCPCB Part #
C4198059
Description
-55℃~+155℃ 6.98kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS