RN73C1J17R4BTD
MFR.Part #
RN73C1J17R4BTD
JLCPCB Part #
C1714896
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS