RN73C2A20K5BTD
MFR.Part #
RN73C2A20K5BTD
JLCPCB Part #
C4280251
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS