CRGP0805F220K
MFR.Part #
CRGP0805F220K
JLCPCB Part #
C4310117
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS