RN73C2A1K47BTG
MFR.Part #
RN73C2A1K47BTG
JLCPCB Part #
C3984391
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS