TNPW080517K8BECN
MFR.Part #
TNPW080517K8BECN
JLCPCB Part #
C4157302
Description
-55℃~+125℃ 125mW 17.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount