SG73P2ATTD9761D
MFR.Part #
SG73P2ATTD9761D
JLCPCB Part #
C4188171
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS