RN73C2A1K1BTG
MFR.Part #
RN73C2A1K1BTG
JLCPCB Part #
C3918149
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS