RN73C2A178KBTG
MFR.Part #
RN73C2A178KBTG
JLCPCB Part #
C4139912
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS