CRG1206F680R
MFR.Part #
CRG1206F680R
JLCPCB Part #
C4220894
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS