RN73C2A143RBTD
MFR.Part #
RN73C2A143RBTD
JLCPCB Part #
C1717253
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 143Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS