RN73C2A140RBTD
MFR.Part #
RN73C2A140RBTD
JLCPCB Part #
C1717259
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 140Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS