SQMW7180RJ
MFR.Part #
SQMW7180RJ
JLCPCB Part #
C1368163
Description
-55℃~+250℃ 180Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS