RN73C2A133RBTG
MFR.Part #
RN73C2A133RBTG
JLCPCB Part #
C3965059
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS