RN73C2A121KBTD
MFR.Part #
RN73C2A121KBTD
JLCPCB Part #
C1715161
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 121kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS