RN73C2A113KBTDF
MFR.Part #
RN73C2A113KBTDF
JLCPCB Part #
C4029806
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS