RN73C2A10K2BTG
MFR.Part #
RN73C2A10K2BTG
JLCPCB Part #
C4186445
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS