H4100RDYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4100RDYA
JLCPCB Part #
C1409745
Package
Plugin
Description
100Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS