RN73C1J845RBTG
MFR.Part #
RN73C1J845RBTG
JLCPCB Part #
C4048781
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS